ZEYYİNBURNU`NDA AŞIKLAR GECESİ
Tarih :3 Nisan 2013 - Çarşamba
Online Bilet

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen aşıklar gecesinde ülkemizin önde gelen aşıkları,sazları ve sözleri ile davetlilere unutamayacakları bir akşam yaşattılar.
abortion pills online abortion pill where can i get the abortion pill online
abortion pill prescription abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi Anadolu topraklarımızda yüzyıllarca yaşayan ve geçmişten günümüze uzanan kültürel bir değer olan Aşıklık geleneğini yaşatmak için yeni bir etkinliğe daha imza attı.Ülkemizin önde gelen Aşıkları; İsmail Azeri, Ahmet Poyrazoğlu ve Orhan Üstündağ’ı Zeytinburnu Aşıkları etkinliğinde bir araya getiren Zeytinburnu Belediyesi, katılımcılara keyifli saatler yaşattı.

 


SAZLARI VE GÖNÜLLERİ İLE ATIŞLAR

 


Zeytinburnu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Aydın’ın katılımıyla gerçekleşen gecede aşıklarımız samimi ve sıcak bir ortamda sazları eşliğinde Aşıklık geleneğinin çeşitli dallarındaki eserlerini seslendirdi. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği gecede seyircileri zaman zaman yaptıkları esprilerle  gülümseten Zeytinburnu Aşıkları’nın ``atışma``, ``taşlama`` ve ``muamma`` türündeki eserleri büyük beğeni topladı. Aşıklar, program bitiminde dakikalarca  alkışlandı.

 

ŞUBAT