İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ta- rafından 1993 yılında kuruldu. Çalışmalarını ve konserlerini İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde sürdüren topluluk, düzenli olarak verdiği konserlerin dışında, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın önerdiği tüm yurtiçi ve yurtdışı konserlerde ve kamuya açık olan kültürel etkinliklerde de yer almaktadır. Topluluk, Atatürk Kültür Merkezi’nin onarım- da olmasından dolayı, 2008 yılından 2013 yılının başına kadar konserlerini Muammer Karaca Tiyatrosu’nda, 2013 yılının başından bu yana çalışmalarını Beyoğlu Gençlik Mer- kezi başta olmak üzere Zeytinburnu, Küçükçekmece Kültür Merkezi ve İstanbul’daki çeşitli kültür merkezlerinde sürdürmektedir.
Halk müziği ve ezgilerimize yeni ve çağdaş bir bakış getirmeyi amaçlayan topluluk, tüm yörelerimizi kapsayan repertuvarı ve yine grubun kendi bünyesindeki aranjörlerin düzenlemeleri ile halk müziğimizin yurtiçi ve yurtdışında daha geniş kitlelere ulaşma- sını hedeflemektedir.
Topluluğun repertuvarında, Türk Halk Müziği dışında Klasik Türk Müziği ve Dünya Müzikleri’nden eserler de yer almaktadır. Toplulukta aranjör ve yorumcu olarak her biri kendi konusunda üstün deneyime sahip sanatçılar görev yapmaktadır.
abortion pills online where can i get the abortion pill online where can i get the abortion pill online

Saat: 19:30

buy cytotec for 24 week abortion abortion pill online purchase abortion pill
abortion pills online where can i get the abortion pill online where can i get the abortion pill online

ŞUBAT